Detonic + Diet = účinná kombinace v boji s nadváhou

2600 Kč 1300 Kč

Detonic

je dieta, při které jíte pouze malé množství sacharidů a relativně velké množství tuků. Usnadňuje hubnutí, protože vaše tělo spotřebovává vlastní tuk pro získání energie.

Výhodou Detonicy je to, že můžete stále jíst spoustu lahodných jídel, jako je maso, ryby, vejce a sýr - v podstatě vše, co obsahuje hodně tuku. Musíte ovšem úplně přestat jíst sacharidy. To může vyvolat vedlejší příznaky, jako je

 • nedostatek energie
 • rozvoj "ketózní chřipky"
 • problém s fungováním vnitřních orgánů

Proto potřebujete Detonic! Nebudete si muset odpírat sacharidy a bát se o své zdraví.

Detonic - jezte svá oblíbená jídla a hubněte!

Aktivní složky tablet Detonic bojují proti únavě a apatii, pomáhají předcházet "ketózní chřipce" a kompenzují nedostatek zdravých látek v těle. Když budete brát Detonic, budete moci i nadále jíst sacharidy. Nejdůležitější je to s ničím nepřehánět. Aktivní složení tohoto produktu zrychluje proces spalování tuků 2-3x, aniž by negativně ovlivnilo vaše tělo.

Jak to funguje

Když tělo přestane získávat potřebné množství sacharidů, začne přicházet o energii a dostane se do stavu ketózy. Vaše tělo začne aktivně spalovat své vlastní tuky, aby získalo energii. Nadváha tedy zmizí díky spalování tuků. Svaly při tomto procesu zůstanou nedotčeny.

Ketóza začne po 2-3 týdnech dodržování Detonicy. Pokud spolu s touto dietou budete užívat Detonic , tento proces začne už za 45-50 minut! Množství ketonů se zvýší i když budete konzumovat sacharidy a riziko vedlejších účinků diety se výrazně sníží.

Detonic

Doba hubnutí: 3-6 měsíců
Omezení: žádné sacharidy, střední množství bílkovin
Vedlejší účinky: Acidóza (bolesti hlavy, únava a ospalost), ledvinové kameny, demineralizace kostí, problémy se zažíváním, dočasná hypoglykémie a dehydratace
Výsledek: mínus 5-7 kg za měsíc

Detonic + Detonic

Doba hubnutí: 2 týdny až 1 měsíce
Omezení: mírné omezení konzumace sacharidů
Vedlejší účinky: žádné
Výsledek: minus 15-20 kg za měsíc

Detonic změní vaše představy o hubnutí

 • Výsledky bez námahy

  Aktivní látky účinkují po celý den, i když odpočíváte, nebo spíte. Podporují metabolismus a spouští spalování tuků bez nutnosti cvičit. Výsledky dosažené touto dietou vám již zůstanou.

 • Žádné vedlejší účinky

  Díky přírodním složkám a dokonale vyrovnanému komplexu vitamínů Detonic neovlivňuje srdce, cévy, ani játra. Riziko alergické reakce je nízké.

 • Žádné spalování svalů

  Složky obsažené v Detonic spalují podkožní tuk, aniž by ovlivňovaly svaly. Naopak je dokonce zvětšují. Tyto složky pomáhají předcházet snižování hladiny elektrolytů v krevním oběhu během Detonicy a usnadňují hubnutí.

Hubnutí s Detonic = celé vaše tělo bude zdravější

Během aktivního hubnutí Detonic tělu dodává všechny látky a mikroprvky. Díky tomu vám nebudou chybět vitamíny, a nebudete trpět dehydratací, která je u lidé držících Detonicu relativně běžná.

Aktivní látky

Poupě karafiátů

Výtažek z Aloe

Týkevní semínka

Hlohové plody

POUŽITÍ: rozpusťte jednu prášek ve sklenici čisté vlažné vody a jednou denně nápoj vypijte při snídani. Užívejte 30 dní.

Řekněte SBOHEM! nadváze!

Dodržujte Detonicu a zhubněte dvakrát rychleji!

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA! KUPTE Detonic S 50% SLEVOU! SPECIÁLNÍ NABÍDKA JE ČASOVĚ OMEZENA

Nejčastější otázky:

 • Má užívání Detonic riziko alergické reakce?

  Alergické reakce se mohou objevit pouze v důsledku nesnášenlivosti některé z aktivních látek v produktu.

 • Na Detonicě nemohu jíst sladké a pečivo. Když budu užívat Detonic, můžu tyto potraviny jíst?

  Můžete, ale pouze s mírou. Detonic vám pomůže vyplavit z těla sacharidy rychleji, ještě než se zpracují.

 • Kde si můžu Detonic koupit?

  Detonic lze objednat pouze z webových stránek oficiálního výrobce. Je to proto, aby se snížilo množství padělaných výrobků.

 • Jak dlouho trvá zhubnout s Detonic?

  Vše závisí na vašem těle a životním stylu. Většinou to trvá zhruba jeden měsíc.

 • Prošel produkt Detonic klinickými testy?

  Detonic byl schválen předními evropskými dietology. Má několik certifikátů kvality a byl oceněn také na výroční konferenci výživy a imunologie.

 • Jak se Detonic snáší s jinými potravinami

  Detonic můžete brát bez změny stravovacích návyků.

 • Udržím si štíhlou linii když přestanu brát Detonic?

  Nižší váha vám vydrží na delší dobu.

 • Proč Detonic neseženu v lékárnách a obchodech?

  Tímto způsobem se výrobce chrání před falsifikáty a padělanými produkty. Kromě toho výrobce preferuje přímý kontakt se svými zákazníky.

 • Můžu díky Detonic vylepšit své zdraví?

  Ano, je to možné. Detonic zlepšuje funkce vnitřních orgánů, čistí tělo a doplňuje vitamíny. Mnoho lidí po braní Detonic nejen zhublo, ale také celkově zlepšilo své zdraví.

 • Existují produkty, které jsou podobné Detonic?

  V současné době není na trhu žádný produkt podobný Detonic. Jde o jedinečný přírodní produkt, který je bezpečný a mimořádně efektivní.

300